16,744
edits
m (→Pokémon anime) |
m (→Pokémon anime: add s25 information) |
||
Line 176: | Line 176: | ||
| Netflix | | Netflix | ||
| [[JN049|At træne eller ikke at træne!]]<br>September 10, 2021{{tt|*|Netflix USA}} | | [[JN049|At træne eller ikke at træne!]]<br>September 10, 2021{{tt|*|Netflix USA}} | ||
| [[JN090|Et sammenstød mellem verdener!]] | | [[JN090|Et sammenstød mellem verdener!]]<br>??? | ||
| 42 | | 42 | ||
|- style="background: #fff" | |||
| ''[[S25|Pokémon: Ultimative rejser - serien]]'' | |||
| Netflix | |||
| [[JN091|Spøgelsesekspressen!!]]<br>2023 | |||
| Ongoing | |||
| 27 | |||
|} | |} | ||