749
edits
Line 928: | Line 928: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Take on Piers! Part 2{{tt|*|Available starting March 2, 2023}} | | Take on Piers! Part 2{{tt|*|Available starting March 2, 2023}} | ||
| Ultra Hard | |||
| Gems ×300 | |||
| 2000 coins | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Take on Bea! Part 1{{tt|*|Available starting March 4, 2023}} | |||
| Super Hard | |||
| rowspan=2 | [[File:VSBea Masters.png|80px]]<br>{{mas|Bea}} | |||
| rowspan=2 | [[File:Masters784.png|80px]]<br>{{p|Kommo-o}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:PsychicIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| rowspan=2 | [[File:Masters865.png|80px]]<br>{{p|Sirfetch'd}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:PsychicIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| rowspan=2 | [[File:Masters068.png|80px]]<br>{{p|Machamp}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:PsychicIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| Gems ×300 | |||
| 1500 coins | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Take on Bea! Part 2{{tt|*|Available starting March 4, 2023}} | |||
| Ultra Hard | | Ultra Hard | ||
| Gems ×300 | | Gems ×300 |
edits