745
edits
YoungMan16 (talk | contribs) |
m (added la location) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
| | | | ||
| [[Join Avenue]] {{DL|Join Avenue|Antique Shop}} | | [[Join Avenue]] {{DL|Join Avenue|Antique Shop}} | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|LA}} | |||
| [[Jubilife Village]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits