43,036
edits
(→Trivia) |
m (→Goh) |
||
Line 891: | Line 891: | ||
| {{MS|127|Goh's Pinsir}}{{MS|015|Goh's Beedrill}}{{MS|123|Goh's Scyther}}{{MS|555|Goh's Darmanitan}}<br>{{MS|623|Goh's Golurk}}{{MS|083|Goh's Farfetch'd}}{{MS|129|Goh's giant Magikarp}} | | {{MS|127|Goh's Pinsir}}{{MS|015|Goh's Beedrill}}{{MS|123|Goh's Scyther}}{{MS|555|Goh's Darmanitan}}<br>{{MS|623|Goh's Golurk}}{{MS|083|Goh's Farfetch'd}}{{MS|129|Goh's giant Magikarp}} | ||
|- | |- | ||
| style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{ | | style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{red color dark}}" | {{color2|{{red color dark}}|Evolution|Evolved}} | ||
| style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{black 2 color dark}}" | {{MS|814|Goh's Raboot}}{{MS|815|Goh's Cinderace}} | | style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{black 2 color dark}}" | {{MS|814|Goh's Raboot}}{{MS|815|Goh's Cinderace}} | ||
|- | |- | ||
| style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{ | | style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{red color dark}}" | {{color2|{{red color dark}}|List of Pokémon with form differences|Form Change}} | ||
| style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{black 2 color dark}}" | {{MS|555Z|Goh's Darmanitan}} | | style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{black 2 color dark}}" | {{MS|555Z|Goh's Darmanitan}} | ||
|- | |- | ||
| style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{ | | style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{red color dark}}" | {{color2|{{red color dark}}|Trade|Traded}} | ||
| style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{black 2 color dark}}" | {{MS|127|Goh#Pinsir}} | | style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{black 2 color dark}}" | {{MS|127|Goh#Pinsir}} | ||
|- | |||
| style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{red color dark}}" | Sealed away | |||
| style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{black 2 color dark}}" | {{MS|890|Goh#Eternatus}} | |||
|- | |- | ||
| colspan=2 style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{black 2 color dark}}; {{roundybottom|5px}}" | For a complete list of Pokémon currently owned by Goh, see '''{{color2|000|List of Goh's Pokémon|this page}}'''. | | colspan=2 style="background: #{{black 2 color light}}; color:#{{black 2 color dark}}; {{roundybottom|5px}}" | For a complete list of Pokémon currently owned by Goh, see '''{{color2|000|List of Goh's Pokémon|this page}}'''. |