779
edits
Conanfan1412 (talk | contribs) |
Conanfan1412 (talk | contribs) |
||
Line 262: | Line 262: | ||
! Pokémon | ! Pokémon | ||
! Alternate Names | ! Alternate Names | ||
|- → | |||
| [[Image:255.png]] → [[Image:256.png]] → [[Image:257.png]] | |||
| [[May's Blaziken]] | |||
| [[May's Torchic]]<br>[[May's Combusken]] | |||
|- | |- | ||
| [[Image:.png]] | | [[Image:265.png]] → [[Image:266.png]] → [[Image:267.png]] | ||
| [[May's ]] | | [[May's Beautifly]] | ||
| | | [[May's Wurmple]]<br>[[May's Silcoon]] | ||
|- | |||
| [[Image:300.png]] | |||
| [[May's Skitty]] | |||
| N/A | |||
|- | |||
| [[Image:May's Bulbasaur.PNG]] | |||
| [[May's Bulbasaur]] | |||
| N/A | |||
|- | |||
| [[Image:446.png]] | |||
| [[May's Munchlax]] | |||
| N/A | |||
|- | |||
| [[Image:007.png]] | |||
| [[May's Squirtle]] | |||
| N/A | |||
|- | |||
| [[Image:DPEgg.png]] → [[Image:133.png]] | |||
| [[May's Eevee]] | |||
| N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits