747
edits
Reinhartmax (talk | contribs) |
E9310103838 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 483: | Line 483: | ||
|- | |- | ||
| [[Grimsley]] | | [[Grimsley]] | ||
| ''[[PS463|A Nickname for Tepig]]'' | |||
|- | |||
| [[Marshal]] | |||
| ''[[PS463|A Nickname for Tepig]]'' | | ''[[PS463|A Nickname for Tepig]]'' | ||
|- | |- | ||
Line 488: | Line 491: | ||
| ''[[PS418|Deprogramming Porygon-Z]]'' | | ''[[PS418|Deprogramming Porygon-Z]]'' | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Alder]] | ||
| ''[[PS463|A Nickname for Tepig]]'' | | ''[[PS463|A Nickname for Tepig]]'' | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Iris]] | ||
| ''[[ | | ''[[PS478|Big City Battles]]'' | ||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits