81
edits
No edit summary |
(→Unlocks: Add final 2 unlocks) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|7 | |7 | ||
| | | | ||
| | |||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
|8 | |||
|{{TCG ID|Ancient Origins|Gyarados|21}} | |||
| | |||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
|9 | |||
|{{TCG ID|Roaring Skies|Articuno|17}} | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} | ||
==See also== | ==See also== | ||
*[[List of Pokémon Trading Card Game Online decks]] | *[[List of Pokémon Trading Card Game Online decks]] |
edits