79
edits
Sir Jolteon (talk | contribs) |
Sir Jolteon (talk | contribs) |
||
Line 286: | Line 286: | ||
| {{ActivePoké||Snorunt|361Snorunt.png|ice|ice|size=80px|link=Snorunt (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Snorunt|361Snorunt.png|ice|ice|size=80px|link=Snorunt (Pokémon)}} | ||
|- | |- | ||
| {{ActivePoké||Sealeo|364Sealeo.png|ice|water|size=80px|link=Sealeo (Pokémon)}} | |||
| {{ActivePoké||Clamperl|366Clamperl.png|water|water|size=80px|link=Clamperl (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Clamperl|366Clamperl.png|water|water|size=80px|link=Clamperl (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Luvdisc|370Luvdisc.png|water|water|size=80px|link=Luvdisc (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Luvdisc|370Luvdisc.png|water|water|size=80px|link=Luvdisc (Pokémon)}} | ||
Line 295: | Line 296: | ||
| {{ActivePoké||Buizel|418Buizel.png|water|water|size=80px|link=Buizel (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Buizel|418Buizel.png|water|water|size=80px|link=Buizel (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Cherubi|420Cherubi.png|grass|grass|size=80px|link=Cherubi (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Cherubi|420Cherubi.png|grass|grass|size=80px|link=Cherubi (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Cherrim|421Cherrim-Sunny.png|grass|grass|size=80px|link=Cherrim (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Cherrim|421Cherrim-Sunny.png|grass|grass|size=80px|link=Cherrim (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Ambipom|424Ambipom.png|normal|normal|size=80px|link=Ambipom (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Ambipom|424Ambipom.png|normal|normal|size=80px|link=Ambipom (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Drifloon|425Drifloon.png|ghost|flying|size=80px|link=Drifloon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Drifloon|425Drifloon.png|ghost|flying|size=80px|link=Drifloon (Pokémon)}} | ||
Line 306: | Line 307: | ||
| {{ActivePoké||Riolu|447Riolu.png|fighting|fighting|size=80px|link=Riolu (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Riolu|447Riolu.png|fighting|fighting|size=80px|link=Riolu (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Hippowdon|450Hippowdon.png|ground|ground|size=80px|link=Hippowdon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Hippowdon|450Hippowdon.png|ground|ground|size=80px|link=Hippowdon (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Finneon|456Finneon.png|water|water|size=80px|link=Finneon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Finneon|456Finneon.png|water|water|size=80px|link=Finneon (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Lumineon|457Lumineon.png|water|water|size=80px|link=Lumineon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Lumineon|457Lumineon.png|water|water|size=80px|link=Lumineon (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Abomasnow|460Abomasnow.png|grass|ice|size=80px|link=Abomasnow (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Abomasnow|460Abomasnow.png|grass|ice|size=80px|link=Abomasnow (Pokémon)}} | ||
Line 317: | Line 318: | ||
| {{ActivePoké||Heatran|485Heatran.png|fire|steel|size=80px|link=Heatran (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Heatran|485Heatran.png|fire|steel|size=80px|link=Heatran (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Regigigas|486Regigigas.png|normal|normal|size=80px|link=Regigigas (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Regigigas|486Regigigas.png|normal|normal|size=80px|link=Regigigas (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Serperior|497Serperior.png|grass|grass|size=80px|link=Serperior (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Serperior|497Serperior.png|grass|grass|size=80px|link=Serperior (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Watchog|505Watchog.png|normal|normal|size=80px|link=Watchog (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Watchog|505Watchog.png|normal|normal|size=80px|link=Watchog (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Purrloin|509Purrloin.png|dark|dark|size=80px|link=Purrloin (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Purrloin|509Purrloin.png|dark|dark|size=80px|link=Purrloin (Pokémon)}} | ||
Line 328: | Line 329: | ||
| {{ActivePoké||Scrafty|560Scrafty.png|dark|fighting|size=80px|link=Scrafty (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Scrafty|560Scrafty.png|dark|fighting|size=80px|link=Scrafty (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Sigilyph|561Sigilyph.png|psychic|flying|size=80px|link=Sigilyph (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sigilyph|561Sigilyph.png|psychic|flying|size=80px|link=Sigilyph (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Cofagrigus|563Cofagrigus.png|ghost|ghost|size=80px|link=Cofagrigus (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Cofagrigus|563Cofagrigus.png|ghost|ghost|size=80px|link=Cofagrigus (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Archeops|567Archeops.png|rock|flying|size=80px|link=Archeops (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Archeops|567Archeops.png|rock|flying|size=80px|link=Archeops (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Trubbish|568Trubbish.png|poison|poison|size=80px|link=Trubbish (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Trubbish|568Trubbish.png|poison|poison|size=80px|link=Trubbish (Pokémon)}} | ||
Line 339: | Line 340: | ||
| {{ActivePoké||Joltik|595Joltik.png|bug|electric|size=80px|link=Joltik (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Joltik|595Joltik.png|bug|electric|size=80px|link=Joltik (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Litwick|607Litwick.png|ghost|fire|size=80px|link=Litwick (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Litwick|607Litwick.png|ghost|fire|size=80px|link=Litwick (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Lampent|608Lampent.png|ghost|fire|size=80px|link=Lampent (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Lampent|608Lampent.png|ghost|fire|size=80px|link=Lampent (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Chandelure|609Chandelure.png|ghost|fire|size=80px|link=Chandelure (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Chandelure|609Chandelure.png|ghost|fire|size=80px|link=Chandelure (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Beartic|614Beartic.png|ice|ice|size=80px|link=Beartic (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Beartic|614Beartic.png|ice|ice|size=80px|link=Beartic (Pokémon)}} | ||
Line 350: | Line 351: | ||
| {{ActivePoké||Fletchling|661Fletchling.png|normal|flying|size=80px|link=Fletchling (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Fletchling|661Fletchling.png|normal|flying|size=80px|link=Fletchling (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Flabébé|669Flabébé.png|fairy|fairy|size=80px|link= Flabébé (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Flabébé|669Flabébé.png|fairy|fairy|size=80px|link= Flabébé (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Skiddo|672Skiddo.png|grass|grass|size=80px|link=Skiddo (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Skiddo|672Skiddo.png|grass|grass|size=80px|link=Skiddo (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Pancham|674Pancham.png|fighting|fighting|size=80px|link=Pancham (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pancham|674Pancham.png|fighting|fighting|size=80px|link=Pancham (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Pangoro|675Pangoro.png|fighting|dark|size=80px|link=Pangoro (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pangoro|675Pangoro.png|fighting|dark|size=80px|link=Pangoro (Pokémon)}} | ||
Line 361: | Line 362: | ||
| {{ActivePoké||Klefki|707Klefki.png|steel|fairy|size=80px|link=Klefki (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Klefki|707Klefki.png|steel|fairy|size=80px|link=Klefki (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Trevenant|709Trevenant.png|ghost|grass|size=80px|link=Trevenant (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Trevenant|709Trevenant.png|ghost|grass|size=80px|link=Trevenant (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Avalugg|713Avalugg.png|ice|ice|size=80px|link=Avalugg (Pokémon)}} | |||
| {{ActivePoké||Noibat|714Noibat.png|flying|dragon|size=80px|link=Noibat (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Noibat|714Noibat.png|flying|dragon|size=80px|link=Noibat (Pokémon)}} | ||
|}{{left clear}} | |}{{left clear}} |
edits