369
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| 11 || {{TCG ID|DP Promo|Empoleon Lv.X|11}} || {{e|Water}} || X || (H) || DP Collector's Tin #1 | | 11 || {{TCG ID|DP Promo|Empoleon Lv.X|11}} || {{e|Water}} || X || (H) || DP Collector's Tin #1 | ||
|- | |||
| 12 || || || || || | |||
|- | |||
| 13 || } | || || || | |||
|- | |||
| 14 || || || || || | |||
|- | |||
| 15 || {{TCG ID|DP Promo|Shinx|15}} || {{e|Lightning}} || 7 || (H) || Diamond & Pearl Trainer's Challenge Set | |||
|} | |} | ||
edits