51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Charmander) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Secret Wonders|Charmander|82}} || {{e|Fire}} || 8 || {{rar|Common}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 82/132 | | {{TCG ID|Secret Wonders|Charmander|82}} || {{e|Fire}} || 8 || {{rar|Common}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 82/132 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Charmander|15}} || {{e|Fire}} || 13 || {{rar|Common}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 015/090 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|"DP-P" Promo|Charmander|124}} || {{e|Fire}} || 9 || - || {{TCG|"DP-P" Promotional cards}} (no English release) || 124/"DP-P" | | {{TCG ID|"DP-P" Promo|Charmander|124}} || {{e|Fire}} || 9 || - || {{TCG|"DP-P" Promotional cards}} (no English release) || 124/"DP-P" |
edits