832
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Buizel|75}} || {{e|Water}} || 12 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 75/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Buizel|75}} || {{e|Water}} || 12 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 75/123 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Great Encounters|Buizel|61}} || {{e|Water}} || 14 || {{rar|Common}} || {{TCG|Great Encounters}} || 61/106 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|POP Series 9|Buizel|6}} || {{e|Water}} || 17 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|POP Series 9}} || 6/17 | | {{TCG ID|POP Series 9|Buizel|6}} || {{e|Water}} || 17 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|POP Series 9}} || 6/17 |
edits