51,133
edits
No edit summary |
m (→Misdreavus) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Stormfront|Misdreavus|68}} || {{e|Psychic}} || 19 || {{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 68/100 | | {{TCG ID|Stormfront|Misdreavus|68}} || {{e|Psychic}} || 19 || {{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 68/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Platinum|Misdreavus|83}} || {{e|Psychic}} || 12 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum}} || 83/127 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Wizards Promo|Misdreavus|39}} || {{e|Psychic}} || 23 || - || {{TCG|Wizards Black Star Promo}} || 39 | | {{TCG ID|Wizards Promo|Misdreavus|39}} || {{e|Psychic}} || 23 || - || {{TCG|Wizards Black Star Promo}} || 39 |
edits