33,027
edits
m (→On hand) |
(→Names) |
||
Line 471: | Line 471: | ||
| Brás | | Brás | ||
| From ''Brassica napus'' (scientific name of rapeseed) | | From ''Brassica napus'' (scientific name of rapeseed) | ||
|- | |||
| Thai | |||
| โคลซา ''Kholsa'' | |||
| Transcription of his Japanese name | |||
|} | |} | ||