846
edits
CuteShaymin (talk | contribs) |
CuteShaymin (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Apple RTDX Sprite.png|thumb]]Apple | |[[File:MDBag Apple RTDX Sprite.png|thumb]]Apple | ||
|Base inventory | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Gravelerock RTDX Sprite.png|thumb]]Gravelerock | |||
|Base inventory | |Base inventory | ||
| | | | ||
Line 83: | Line 87: | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
|30 | |30 | ||
|- | |||
|[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Sleep Seed | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Totter Seed | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Warp Seed | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Life Seed | |||
|After clearing [[Murky Cave]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Protein RTDX Sprite.png|thumb]]Protein | |||
|After clearing [[Murky Cave]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Calcium RTDX Sprite.png|thumb]]Calcium | |||
|After clearing [[Murky Cave]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Iron RTDX Sprite.png|thumb]]Iron | |||
|After clearing [[Murky Cave]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Zinc RTDX Sprite.png|thumb]]Zinc | |||
|After clearing [[Murky Cave]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Carbos RTDX Sprite.png|thumb]]Carbos | |||
|After clearing [[Murky Cave]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Escape Orb | |[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Escape Orb | ||
Line 116: | Line 156: | ||
|Thunder | |Thunder | ||
|2150 | |2150 | ||
|- | |||
|Fire Blast | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Hyper Beam | |Hyper Beam | ||
Line 125: | Line 168: | ||
|Psychic | |Psychic | ||
|1900 | |1900 | ||
|- | |||
|Flamethrower | |||
| | |||
|- | |||
|Thunderbolt | |||
| | |||
|- | |||
|Ice Beam | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Brick Break | |Brick Break | ||
Line 131: | Line 183: | ||
|Low Sweep | |Low Sweep | ||
|1700 | |1700 | ||
|- | |||
|Gyro Ball | |||
|1550 | |||
|- | |||
|Brutal Swing | |||
|1750 | |||
|- | |||
|False Swipe | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits