121,701
edits
Line 331: | Line 331: | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| March 16, 2024 | | March 16, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Tierno|pokemonnum=0342|pokemon=Crawdaunt}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Tierno|pokemonnum=0342|pokemon=Crawdaunt}} | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| March 18, 2024 | | March 18, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | <!--|- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Rose|pokemonnum=0879|pokemon=Copperajah}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Rose|pokemonnum=0879|pokemon=Copperajah}} | ||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} |
edits