13,411
edits
(→Acquisition: Link to den pages; adjustments) |
(→Acquisition: Indigo Disk) |
||
Line 211: | Line 211: | ||
| | | | ||
| [[Alfornada]] ([[Emotional Spectrum Practice]])<br>[[Tera Raid Battle]]s (3★, 4★)<br>Sparkling overworld item ([[South Province (Area Five)]], [[West Province (Area Two)]], [[West Province (Area Three)]]) | | [[Alfornada]] ([[Emotional Spectrum Practice]])<br>[[Tera Raid Battle]]s (3★, 4★)<br>Sparkling overworld item ([[South Province (Area Five)]], [[West Province (Area Two)]], [[West Province (Area Three)]]) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|ID}} | |||
| | |||
| Sparkling overworld item ([[Coastal Biome]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |