133
edits
BananaButter (talk | contribs) No edit summary |
BananaButter (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Heidayu]], [[Santo]], [[Mantle]], Researcher B <small>([[XY087]])</small>, Trainer <small>([[XY119]])</small>, [[Alain#Bisharp|Alain's Bisharp]], [[Shauna's Ivysaur]], [[Sawyer#Aegislash|Sawyer's Doublade]], [[Aliana#Druddigon|Aliana's Druddigon]] <small>([[XY107]])</small>, [[Bryony#Bisharp|Bryony's Bisharp]], {{p|Patrat}}, [[:Category:Anime characters (Pokémon)|various Pokémon]] | | [[Heidayu]], [[Santo]], [[Mantle]], Researcher B <small>([[XY087]])</small>, Trainer <small>([[XY119]])</small>, [[Alain#Bisharp|Alain's Bisharp]], [[Shauna's Ivysaur]], [[Sawyer#Aegislash|Sawyer's Doublade]], [[Aliana#Druddigon|Aliana's Druddigon]] <small>([[XY107]])</small>, [[Bryony#Bisharp|Bryony's Bisharp]], {{p|Patrat}}, [[:Category:Anime characters (Pokémon)|various Pokémon]] | ||
|- | |||
| Major Attaway | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Zarude]], [[Boldore]] <small> ([[M23]]) </small> | |||
|- | |- | ||
| Leah Applebaum | | Leah Applebaum |
edits