12,137
edits
Line 95: | Line 95: | ||
| [[Team Galactic HQ|Galactic Warehouse]], {{si|Victory Road}} | | [[Team Galactic HQ|Galactic Warehouse]], {{si|Victory Road}} | ||
| {{a|Pickup}} | | {{a|Pickup}} | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|LA}} | |||
| | |||
| [[Jubilife Village]] Trading Post (1,200 [[Merit Point|MP]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits