29
edits
YoungMan16 (talk | contribs) m (→Intro) |
(Official name) |
||
Line 90: | Line 90: | ||
| 洋 ''Yáng'' | | 洋 ''Yáng'' | ||
| From 懶洋洋 / 懒洋洋 ''lǎnyángyáng'' (lazily) and 銀洋 / 银洋 ''yínyáng'' (silver dollar) | | From 懶洋洋 / 懒洋洋 ''lǎnyángyáng'' (lazily) and 銀洋 / 银洋 ''yínyáng'' (silver dollar) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Español | |||
| Millones | |||
| | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits