4,740
edits
GroundNecton (talk | contribs) |
mNo edit summary |
||
Line 161: | Line 161: | ||
| Ground Tome, Vol. 1 ×100<br>Ground Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | | Ground Tome, Vol. 1 ×100<br>Ground Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | ||
| 2000 coins | | 2000 coins | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Challenge the Poison Types{{tt|*|Available from 8/17/2021}} | | Challenge the Poison Types{{tt|*|Available from 8/17/2021}} | ||
| Hard | | Hard | ||
Line 167: | Line 167: | ||
| [[File:VSPlumeria Masters.png|80px]]<br>{{mas|Plumeria}} | | [[File:VSPlumeria Masters.png|80px]]<br>{{mas|Plumeria}} | ||
| [[File:VSKoga Masters.png|80px]]<br>{{mas|Koga}} | | [[File:VSKoga Masters.png|80px]]<br>{{mas|Koga}} | ||
| [[File: | | [[File:Masters336.png|80px]]<br>{{TP|Lucy|Seviper}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:PsychicIC Masters.png|15px]]</span> | ||
| [[File: | | [[File:Masters758.png|80px]]<br>{{p|Salazzle}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:PsychicIC Masters.png|15px]]</span> | ||
| [[File: | | [[File:Masters169.png|80px]]<br>{{p|Crobat}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:PsychicIC Masters.png|15px]]</span> | ||
| 10 | | 10 | ||
| Poison Tome, Vol. 1 ×100<br>Poison Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | | Poison Tome, Vol. 1 ×100<br>Poison Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | ||
| 2000 coins | | 2000 coins | ||
|- style="background:#fff" | <!--|- style="background:#fff" | ||
| Challenge the Bug Types{{tt|*|Available from 8/18/2021}} | | Challenge the Bug Types{{tt|*|Available from 8/18/2021}} | ||
| Hard | | Hard |
edits