4,858
edits
m (→Battles) |
|||
Line 76: | Line 76: | ||
| 10 | | 10 | ||
| Steel Tome, Vol. 1 ×100<br>Steel Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | | Steel Tome, Vol. 1 ×100<br>Steel Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | ||
| 2000 coins | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Challenge the Fairy Types{{tt|*|Available from 8/10/2021}} | |||
| Hard | |||
| [[File:VSMina Masters.png|80px]]<br>{{mas|Mina}} | |||
| [[File:VSLillie Masters.png|80px]]<br>{{mas|Lillie}} | |||
| [[File:VSDiantha Masters.png|80px]]<br>{{mas|Diantha}} | |||
| [[File:Masters437.png|80px]]<br>{{p|Granbull}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:PoisonIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters376.png|80px]]<br>{{p|Clefairy}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:PoisonIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters884.png|80px]]<br>{{TP|Diantha|Gardevoir}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:PoisonIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| 10 | |||
| Fairy Tome, Vol. 1 ×100<br>Fairy Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | |||
| 2000 coins | | 2000 coins | ||
|} | |} |
edits