38,274
edits
Line 449: | Line 449: | ||
| {{an|Lana}} | | {{an|Lana}} | ||
| ''[[Where Are You Going, Eevee?#Episode 1|Where Are You Going, Eevee? Episode 1]]'' | | ''[[Where Are You Going, Eevee?#Episode 1|Where Are You Going, Eevee? Episode 1]]'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[Ash's Meltan]] | |||
| {{Ash}} | |||
| ''[[SM111|Show Me the Metal!]]'' | |||
|} | |} | ||
edits