236
edits
QuocPhong-BX (talk | contribs) No edit summary |
QuocPhong-BX (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| {{Ash|Satoshi}} | | {{Ash|Satoshi}} | ||
| Đặng Hoàng Khuyết | | Đặng Hoàng Khuyết | ||
|- style="background: #fff" | |||
| {{Brock|Takeshi}} | |||
| Hồ Tiến Đạt (ACE Media), Lê Nguyễn Tuấn Anh (Novel Production/Purpose Media) | |||
|- style="background: #fff" | |||
| {{Misty|Kasumi}} | |||
| Cao Thụy Thanh Hồng | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| {{an|Iris|Airisu}} | | {{an|Iris|Airisu}} |
edits