editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
! style="background:#{{psychic color light}}" | Trap | ! style="background:#{{psychic color light}}" | Trap | ||
! style="background:#{{psychic color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ! style="background:#{{psychic color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:Emera-CrushTrapSMD.png]] | |||
| Emera-Crush Trap | |||
| B10F | |||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:GustTrapSMD.png]] | |||
| Gust Trap | |||
| B10F | |||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:HungerTrapSMD.png]] | |||
| Hunger Trap | |||
| B10F-B11F | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[File:PPLeechTrapSMD.png]] | | [[File:PPLeechTrapSMD.png]] |