43,660
edits
No edit summary |
m (→Appearance) |
||
Line 70: | Line 70: | ||
| | | | ||
|colspan="3" | VS portraits from<br>{{color2|000|Pokémon Sun and Moon|Sun and Moon}} | |colspan="3" | VS portraits from<br>{{color2|000|Pokémon Sun and Moon|Sun and Moon}} | ||
|- | |||
| | |||
|colspan="3" style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{grass color dark}}; background:#{{grass color light}}; width:350px" | [[File:Pokémon Breeder m SM OD.png|100px]] [[File:Pokémon Breeder f SM OD.png|100px]] | |||
|- style="font-size: 80%" | |||
| | |||
|colspan="3" | Overworld models from<br>{{color2|000|Pokémon Sun and Moon|Sun and Moon}} | |||
|} | |} | ||