5,094
edits
m (→Intro) |
(→Intro: So I had to handle a vandal fiasco in SmashWiki before an admin stepped in, and I get this after submitting an RfR.) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
|{{User Wi-Fi}} | |{{User Wi-Fi}} | ||
|- | |||
|{{User pedia admin|SmashWiki|http://www.ssbwiki.com/Main_Page|SmashWiki logo.png|a=a|rank=rollbacker}} | |||
|} | |} | ||
{|class="expandable" | {|class="expandable" |
edits