444
edits
(more balance this way) |
No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
! rowspan="2" style="text-align:right" | Temporary: | ! rowspan="2" style="text-align:right" | Temporary: | ||
| width="15%" | {{ReservePoké|687||Malamar|dark|psychic|link=no}} | | width="15%" | {{ReservePoké|687||Malamar|dark|psychic|link=no}} | ||
| width="15%" | {{ReservePoké|710||Pumpkaboo|ghost|grass|link=Jessie's Pumpkaboo}} | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|686||Inkay|dark|psychic|link=James's Inkay}} | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|202||Wobbuffet|psychic|link=Jessie's Wobbuffet}} | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|025||Pikachu|electric|link=Ash's Pikachu}} | | width="15%" | {{ReservePoké|025||Pikachu|electric|link=Ash's Pikachu}} | ||
| width="15%" | {{ReservePoké|015||Beedrill|bug|poison|link=no}} | | width="15%" | {{ReservePoké|015||Beedrill|bug|poison|link=no}} | ||
|- | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|715||Noivern|flying|dragon|link=no}} | | width="15%" | {{ReservePoké|715||Noivern|flying|dragon|link=no}} | ||
| width="15%" | {{ReservePoké|545||Scolipede|bug|poison|link=no}} | | width="15%" | {{ReservePoké|545||Scolipede|bug|poison|link=no}} | ||
| width="15%" | {{ReservePoké|295||Exploud|normal|link=no}} | | width="15%" | {{ReservePoké|295||Exploud|normal|link=no}} | ||
| width="15%" | {{ReservePoké|675||Pangoro|fighting|dark|link=no}} | | width="15%" | {{ReservePoké|675||Pangoro|fighting|dark|link=no}} | ||
| width="15%" | | | width="15%" | | ||
| width="15%" | | | width="15%" | |
edits