2,710
edits
Lady Ariel (talk | contribs) |
No edit summary |
||
Line 111: | Line 111: | ||
| {{pcolor|Castform|000}} | | {{pcolor|Castform|000}} | ||
|- style="background: #fff;" | |- style="background: #fff;" | ||
| {{MSP|416|Vespiquen}} | |||
| {{pcolor|Vespiquen|000}} | |||
| {{MSP|428|Lopunny}} | | {{MSP|428|Lopunny}} | ||
| {{pcolor|Lopunny|000}}{{sup/5|B2}} | | {{pcolor|Lopunny|000}}{{sup/5|B2}} | ||
|- style="background: #{{locationcolor/light|land}};" | |||
| {{MSP|465|Tangrowth}} | | {{MSP|465|Tangrowth}} | ||
| {{pcolor|Tangrowth|000}} | | {{pcolor|Tangrowth|000}} | ||
| {{MSP|472|Gliscor}} | | {{MSP|472|Gliscor}} | ||
| {{pcolor|Gliscor|000}} | | {{pcolor|Gliscor|000}} | ||
|- style="background: #fff;" | |||
| {{MSP|508|Stoutland}} | | {{MSP|508|Stoutland}} | ||
| {{pcolor|Stoutland|000}} | | {{pcolor|Stoutland|000}} | ||
| {{MSP|511|Pansage}} | | {{MSP|511|Pansage}} | ||
| {{pcolor|Pansage|000}} | | {{pcolor|Pansage|000}} | ||
|- style="background: #{{locationcolor/light|land}};" | |||
| {{MSP|513|Pansear}} | | {{MSP|513|Pansear}} | ||
| {{pcolor|Pansear|000}} | | {{pcolor|Pansear|000}} | ||
| {{MSP|515|Panpour}} | | {{MSP|515|Panpour}} | ||
| {{pcolor|Panpour|000}} | | {{pcolor|Panpour|000}} | ||
|- style="background: #fff;" | |||
| {{MSP|521|Unfezant}} | | {{MSP|521|Unfezant}} | ||
| {{pcolor|Unfezant|000}} | | {{pcolor|Unfezant|000}} | ||
| {{MSP|521F|Unfezant}} | | {{MSP|521F|Unfezant}} | ||
| {{pcolor|Unfezant|000}} | | {{pcolor|Unfezant|000}} | ||
|- style="background: #{{locationcolor/light|land}};" | |||
| {{MSP|542|Leavanny}} | | {{MSP|542|Leavanny}} | ||
| {{pcolor|Leavanny|000}} | | {{pcolor|Leavanny|000}} | ||
| {{MSP|531|Audino}} | | {{MSP|531|Audino}} | ||
| {{pcolor|Audino|000}} | | {{pcolor|Audino|000}} | ||
|- style="background: #fff;" | |||
| {{MSP|584|Vanilluxe}} | | {{MSP|584|Vanilluxe}} | ||
| {{pcolor|Vanilluxe|000}} | | {{pcolor|Vanilluxe|000}} | ||
| {{MSP|587|Emolga}} | |||
| {{pcolor|Emolga|000}} | |||
|} | |} | ||
edits