7,394
edits
Vuvuzela2010 (talk | contribs) |
Vuvuzela2010 (talk | contribs) (→Other) |
||
Line 220: | Line 220: | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Poliwag|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Poliwag|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Poliwhirl|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Poliwhirl|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Weepinbell|Professor Oak Laboratory Weepinbell.png|grass|poison|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Geodude|Professor Oak Laboratory Geodude.png|rock|ground|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Geodude|Professor Oak Laboratory Geodude.png|rock|ground|link=no}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Ponyta|Professor Oak Laboratory Ponyta Rapidash.png|fire|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Ponyta|Professor Oak Laboratory Ponyta Rapidash.png|fire|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Rapidash|Professor Oak Laboratory Ponyta Rapidash.png|fire|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Rapidash|Professor Oak Laboratory Ponyta Rapidash.png|fire|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Slowpoke|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|psychic|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Slowpoke|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|psychic|link=no}} | ||
Line 229: | Line 230: | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Onix|Professor Oak Laboratory Onix Exeggute Rhyhorn Rhydon.png|rock|ground|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Onix|Professor Oak Laboratory Onix Exeggute Rhyhorn Rhydon.png|rock|ground|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Voltorb|Professor Oak Laboratory Voltorb Electrode.png|electric|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Voltorb|Professor Oak Laboratory Voltorb Electrode.png|electric|link=no}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Electrode|Professor Oak Laboratory Voltorb Electrode.png|electric|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Electrode|Professor Oak Laboratory Voltorb Electrode.png|electric|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Exeggcute|Professor Oak Laboratory Onix Exeggute Rhyhorn Rhydon.png|grass|psychic|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Exeggcute|Professor Oak Laboratory Onix Exeggute Rhyhorn Rhydon.png|grass|psychic|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Rhyhorn|Professor Oak Laboratory Onix Exeggute Rhyhorn Rhydon.png|ground|rock|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Rhyhorn|Professor Oak Laboratory Onix Exeggute Rhyhorn Rhydon.png|ground|rock|link=no}} | ||
Line 237: | Line 238: | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Goldeen|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Goldeen|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Staryu|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Staryu|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Starmie|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|psychic|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Starmie|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|psychic|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Magikarp|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Magikarp|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Snorlax|Professor Oak Laboratory Snorlax.png|normal|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Snorlax|Professor Oak Laboratory Snorlax.png|normal|link=no}} |
edits