149
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) No edit summary |
m (→Japanese expansion: add holo energy) |
||
Line 383: | Line 383: | ||
|- | |- | ||
| 52 || δ Rainbow Energy || E || {{rar|Uncommon}} | | 52 || δ Rainbow Energy || E || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| - || Grass Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Fire Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Water Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Lightning Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Psychic Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Fighting Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Darkness Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Metal Energy || E || - | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits