3,848
edits
Yaminokame (talk | contribs) m (→Pokémon that do not evolve: oops >.< forgot one) |
Yaminokame (talk | contribs) m (→Pokémon that do not evolve: +1) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
| {{MS|455|Carnivine (Pokémon)}} | | {{MS|455|Carnivine (Pokémon)}} | ||
| {{p|Carnivine}} | | {{p|Carnivine}} | ||
| {{MS| | | {{MS|550|Basurao (Pokémon)}} | ||
| {{p| | | {{p|Basurao}} | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|131|Lapras (Pokémon)}} | | {{MS|131|Lapras (Pokémon)}} | ||
Line 123: | Line 123: | ||
| {{MS|479|Rotom (Pokémon)}} | | {{MS|479|Rotom (Pokémon)}} | ||
| {{p|Rotom}} | | {{p|Rotom}} | ||
| {{MS| | | {{MS|556|Marakacchi (Pokémon)}} | ||
| {{p| | | {{p|Marakacchi}} | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|132|Ditto (Pokémon)}} | | {{MS|132|Ditto (Pokémon)}} | ||
Line 133: | Line 133: | ||
| {{p|Illumise}} | | {{p|Illumise}} | ||
| colspan="2" rowspan="13" style="background: #C4E673" | | | colspan="2" rowspan="13" style="background: #C4E673" | | ||
| {{MS| | | {{MS|561|Shinboraa (Pokémon)}} | ||
| {{p| | | {{p|Shinboraa}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|142|Aerodactyl (Pokémon)}} | | style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|142|Aerodactyl (Pokémon)}} | ||
Line 142: | Line 142: | ||
| style="background: #fff" | {{MS|324|Torkoal (Pokémon)}} | | style="background: #fff" | {{MS|324|Torkoal (Pokémon)}} | ||
| style="background: #fff" | {{p|Torkoal}} | | style="background: #fff" | {{p|Torkoal}} | ||
| style="background: #fff" | {{MS| | | style="background: #fff" | {{MS|587|Emonga (Pokémon)}} | ||
| style="background: #fff" | {{p| | | style="background: #fff" | {{p|Emonga}} | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| colspan="2" rowspan="11" style="background: #C4E673" | | | colspan="2" rowspan="11" style="background: #C4E673" | | ||
Line 150: | Line 150: | ||
| {{MS|327|Spinda (Pokémon)}} | | {{MS|327|Spinda (Pokémon)}} | ||
| {{p|Spinda}} | | {{p|Spinda}} | ||
| {{MS| | | {{MS|594|Mamanbou (Pokémon)}} | ||
| {{p| | | {{p|Mamanbou}} | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|227|Skarmory (Pokémon)}} | | {{MS|227|Skarmory (Pokémon)}} | ||
Line 157: | Line 157: | ||
| {{MS|335|Zangoose (Pokémon)}} | | {{MS|335|Zangoose (Pokémon)}} | ||
| {{p|Zangoose}} | | {{p|Zangoose}} | ||
| {{MS| | | {{MS|621|Kurimugan (Pokémon)}} | ||
| {{p| | | {{p|Kurimugan}} | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|234|Stantler (Pokémon)}} | | {{MS|234|Stantler (Pokémon)}} | ||
Line 164: | Line 164: | ||
| {{MS|336|Seviper (Pokémon)}} | | {{MS|336|Seviper (Pokémon)}} | ||
| {{p|Seviper}} | | {{p|Seviper}} | ||
| {{MS| | | {{MS|615|Furijiio (Pokémon)}} | ||
| {{p| | | {{p|Furijiio}} | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|235|Smeargle (Pokémon)}} | | {{MS|235|Smeargle (Pokémon)}} | ||
Line 171: | Line 171: | ||
| {{MS|337|Lunatone (Pokémon)}} | | {{MS|337|Lunatone (Pokémon)}} | ||
| {{p|Lunatone}} | | {{p|Lunatone}} | ||
| {{MS| | | {{MS|626|Buffalon (Pokémon)}} | ||
| {{p| | | {{p|Buffalon}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|241|Miltank (Pokémon)}} | | style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|241|Miltank (Pokémon)}} | ||
Line 178: | Line 178: | ||
| style="background: #fff" | {{MS|338|Solrock (Pokémon)}} | | style="background: #fff" | {{MS|338|Solrock (Pokémon)}} | ||
| style="background: #fff" | {{p|Solrock}} | | style="background: #fff" | {{p|Solrock}} | ||
| style="background: #fff" | {{MS|631|Kuitaran (Pokémon)}} | |||
| style="background: #fff" | {{p|Kuitaran}} | |||
|- align="center" | |||
| colspan="2" rowspan="6" style="background: #C4E673" | | |||
| style="background: #fff" | {{MS|351|Castform (Pokémon)}} | |||
| style="background: #fff" | {{p|Castform}} | |||
| style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|632|Aianto (Pokémon)}} | | style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|632|Aianto (Pokémon)}} | ||
| style="background: #fff; {{roundybr|5px}}" | {{p|Aianto}} | | style="background: #fff; {{roundybr|5px}}" | {{p|Aianto}} | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|352|Kecleon (Pokémon)}} | | {{MS|352|Kecleon (Pokémon)}} | ||
| {{p|Kecleon}} | | {{p|Kecleon}} | ||
| colspan="2" rowspan="5" style="background: #C4E673" | | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|357|Tropius (Pokémon)}} | | {{MS|357|Tropius (Pokémon)}} | ||
Line 196: | Line 199: | ||
| {{MS|369|Relicanth (Pokémon)}} | | {{MS|369|Relicanth (Pokémon)}} | ||
| {{p|Relicanth}} | | {{p|Relicanth}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|370|Luvdisc (Pokémon)}} | | style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|370|Luvdisc (Pokémon)}} |
edits