11,086
edits
m (re: previous edit - yeah, my bad) |
CoolPikachu! (talk | contribs) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|Baoba | |Baoba | ||
|Same as Japanese name. | |Same as Japanese name. | ||
|- | |- | ||
|Spanish | |||
|Baoba | |||
|Same as Japanese name. | |||
|- | |||
|Korean | |Korean | ||
|바오바 ''Baoba'' | |바오바 ''Baoba'' |
edits