51,133
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Platinum|Ninetales|36}} || {{e|Fire}} || 43 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Platinum}} || 36/127 | | {{TCG ID|Platinum|Ninetales|36}} || {{e|Fire}} || 43 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Platinum}} || 36/127 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Ninetales|13}} || {{e|Fire}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 013/070 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Pokémon Scramble|Ninetales|3}} || {{e|Fire}} || 42 || - || {{TCG|Melee! Pokémon Scramble}} || 003/016 | | {{TCG ID|Pokémon Scramble|Ninetales|3}} || {{e|Fire}} || 42 || - || {{TCG|Melee! Pokémon Scramble}} || 003/016 |
edits