1,045
edits
No edit summary |
Mecanno-man (talk | contribs) m (On Nicholas's page) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| 2x || {{TCG ID|Base Set|Professor Oak|88}} || T || - || {{rar|Uncommon}} | | 2x || {{TCG ID|Base Set|Professor Oak|88}} || T || - || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| 2x || {{TCG ID|Fossil|Energy Search|59}} || T || - || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| 2x || {{TCG ID|Base Set|Defender|80}} || T || - || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| 8x || {{TCG|Grass Energy}} || E || - || - | | 8x || {{TCG|Grass Energy}} || E || - || - |
edits