8,610
edits
m (→Shadow Raids) |
(→Names: adding Hindi name) |
||
Line 120: | Line 120: | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
| 希爾拉 ''Hēiyíhlāai'' | | 希爾拉 ''Hēiyíhlāai'' | ||
|- | |||
| Hindi | |||
| सिएरा ''Sierra'' | |||
| Transcription of her Japanese/English name | |||
|- | |- | ||
| Thai | | Thai |