19,488
edits
m (→Names) |
m (→Names) |
||
Line 525: | Line 525: | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | ||
| 朵拉塞娜 ''Duǒlāsāinà'' {{tt|*|Adventures (Ching-Win, Shanghai VIZ)}} <br> 多拉塞娜 '' | | 朵拉塞娜 ''Duǒlāsāinà'' {{tt|*|Games, Adventures (Ching-Win, Shanghai VIZ)}} <br> 多拉塞娜 ''Duōlāsāinà'' {{tt|*|Adventures (Shanghai VIZ)}} | ||
| Transcription of her Japanese name | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
| 朵拉塞娜 ''Dólāaichoinàh'' | |||
| Transcription of her Japanese name | | Transcription of her Japanese name | ||
|}{{-}} | |}{{-}} |