266
edits
Connixstar08 (talk | contribs) |
Connixstar08 (talk | contribs) |
||
Line 794: | Line 794: | ||
| {{mas|Cyrus}} & {{p|Palkia}} | | {{mas|Cyrus}} & {{p|Palkia}} | ||
| August 17 to September 2, 2020 | | August 17 to September 2, 2020 | ||
|} | |The Dragon That Rules the Sky (Rerun) | ||
| {{mas|Zinnia}} & {{p|Rayquaza}} | |||
| November 1 to December 7, 2020 | |||
|- style="background:#fff" | |||
===Egg events=== | ===Egg events=== |
edits