7,644
edits
Line 73: | Line 73: | ||
| align=center | [[Image:336.png]]<br>[[Jessie's Seviper|Seviper]] | | align=center | [[Image:336.png]]<br>[[Jessie's Seviper|Seviper]] | ||
| align=center | [[Image:202.png]]<br>[[Jessie's Wobbuffet|Wobbuffet]] | | align=center | [[Image:202.png]]<br>[[Jessie's Wobbuffet|Wobbuffet]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:265.png]] → [[Image:268.png]] → [[Image:269.png]]<br>[[Jessie's Dustox|Wurmple → Cascoon → Dustox]] | |||
|} | |} | ||
Line 82: | Line 84: | ||
| align=center | [[Image:090.png]]<br>[[Jessie's Shellder|Shellder]] | | align=center | [[Image:090.png]]<br>[[Jessie's Shellder|Shellder]] | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:090.png]]<br>[[Jessie's Shellder|Shellder]] | ||
|} | |} | ||
edits