1,167
edits
Yuuki Asuna (talk | contribs) m (→Names) |
|||
Line 609: | Line 609: | ||
|From her Japanese name | |From her Japanese name | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|style="{{roundybl|5px}}" |Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |style="{{roundybl|5px}}" |Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | ||
|雅典娜 ''Yǎdiǎnnà'' | |雅典娜 ''Yǎdiǎnnà'' | ||
|style="{{roundybr|5px}}" |From her Japanese name | |style="{{roundybr|5px}}" |From her Japanese name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
|雅典娜 | |||
|style="{{roundybr|5px}}" |From his Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits