807
edits
Line 179: | Line 179: | ||
| ''[[AG112|Showdown At Linoone]] | | ''[[AG112|Showdown At Linoone]] | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[Morrison's Metang]] | |||
| ''[[Morrison]]'' | |||
| ''[[AG118|Less is Morrison]]'' | |||
|-style=''background:#FFF'' | |||
| [[Tyson's Meowth]] | |||
| {{ho|Tyson}} | |||
| ''[[AG125|Like a Meowth to a Flame]]'' | |||
|- style=''background:#FFF'' | |||
| [[Misty's Azurill]] | | [[Misty's Azurill]] | ||
| {{an|Misty}} | | {{an|Misty}} |
edits