2,434
edits
No edit summary |
(→Bianca) |
||
Line 828: | Line 828: | ||
| {{InactivePoké|Bianca|Lilligant|Mona Lilligant.png|grass|size=190px|link=no}} ♀ | | {{InactivePoké|Bianca|Lilligant|Mona Lilligant.png|grass|size=190px|link=no}} ♀ | ||
| {{InactivePoké|Bianca|Torkoal|Ash Torkoal.png|fire|size=190px|link=no}} ♀ | | {{InactivePoké|Bianca|Torkoal|Ash Torkoal.png|fire|size=190px|link=no}} ♀ | ||
| {{InactivePoké|Bianca|Vanillish|Brycen Vanillish.png|ice|size=190px|link=no}} ♀ | |||
| {{InactivePoké|Bianca|Escavalier|Bianca Escavalier.png|bug|steel|size=190px|link=no}} | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Bianca|Minccino|Bianca Minccino.png|normal|size=190px}} ♂ | | {{InactivePoké|Bianca|Minccino|Bianca Minccino.png|normal|size=190px}} ♂ | ||
| {{InactivePoké|Bianca|Sigilyph|Damon Sigilyph.png|psychic|flying|size=190px|link=no}} ♂ | | {{InactivePoké|Bianca|Sigilyph|Damon Sigilyph.png|psychic|flying|size=190px|link=no}} ♂ | ||
| {{InactivePoké|Bianca|Emboar|Bianca Emboar.png|fire|fighting|size=190px}} ♂ | | {{InactivePoké|Bianca|Emboar|Bianca Emboar.png|fire|fighting|size=190px}} ♂ | ||
|} | |} |
edits