91
edits
Funktastic~! (talk | contribs) |
|||
Line 451: | Line 451: | ||
|{{MSP|571|Zoroark}} | |{{MSP|571|Zoroark}} | ||
|{{p|Zoroark}} | |{{p|Zoroark}} | ||
|- | |||
|650 | |||
|{{MSP|650|Chespin}} | |||
|{{p|Chespin}} | |||
|- | |||
|651 | |||
|{{MSP|651|Quilladin}} | |||
|{{p|Quilladin}} | |||
|- | |||
|652 | |||
|{{MSP|652|Chesnaught}} | |||
|{{p|Chesnaught}} | |||
|- | |||
|653 | |||
|{{MSP|653|Fennekin}} | |||
|{{p|Fennekin}} | |||
|- | |||
|654 | |||
|{{MSP|654|Braixen}} | |||
|{{p|Braixen}} | |||
|- | |||
|655 | |||
|{{MSP|655|Delphox}} | |||
|{{p|Delphox}} | |||
|- | |||
|656 | |||
|{{MSP|656|Froakie}} | |||
|{{p|Froakie}} | |||
|- | |||
|657 | |||
|{{MSP|657|Frogadier}} | |||
|{{p|Frogadier}} | |||
|- | |||
|658 | |||
|{{MSP|658|Greninja}} | |||
|{{p|Greninja}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits