5,094
edits
m (→Dub only) |
|||
Line 114: | Line 114: | ||
| <span style="display:none">1208</span>''[[EP208|Fight for the Light!]]'' | | <span style="display:none">1208</span>''[[EP208|Fight for the Light!]]'' | ||
| [[File:Janina Onix Wrap.png|200px]] | | [[File:Janina Onix Wrap.png|200px]] | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:247.png|link=Pupitar (Pokémon)]] | |||
| [[Ritchie]]'s Cruise | |||
| {{m|Take Down}} | |||
| <span style="display:none">1220</span>''[[EP220|The Mystery is History]]'' | |||
| [[File:Ritchie Cruise.png|200px]] | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[File:001.png|link=Bulbasaur (Pokémon)]] | | [[File:001.png|link=Bulbasaur (Pokémon)]] |
edits