1,187
edits
m (→Pokémon) |
|||
Line 128: | Line 128: | ||
| align=center | 14 | | align=center | 14 | ||
| align=center | 40% | | align=center | 40% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Gligar}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | [[Dongle method]]<br>([[Pokémon Emerald|<span style="color:#00C000">'''Emerald'''</span>]]) | |||
| align=center | 15 | |||
| align=center | 8% | |||
|} | |} | ||
edits