19,653
edits
Line 202: | Line 202: | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[Clock tower]] | | [[Clock tower]] | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[Current Town]] | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[Eindoak]] | | [[Eindoak]] | ||
Line 214: | Line 216: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF;" {{roundybottom|5px}} | [[Village of Dragons]] | | style="background:#FFF;" {{roundybottom|5px}} | [[Village of Dragons]] | ||
|} | |} | ||
<br clear="left"> | <br clear="left"> |
edits