904
edits
Line 592: | Line 592: | ||
| http://www.greenchu.de/sprites/icons/876.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/876a.png | | http://www.greenchu.de/sprites/icons/876.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/876a.png | ||
| | | | ||
| | |||
|- style="background: #fff" | |||
|<span style="color:#d42289">Megumi Mizutani</span> | |||
| | |||
| — | |||
| https://www.pokewiki.de/images/thumb/7/76/Pok%C3%A9mon-Icon_058a.png/13px-Pok%C3%A9mon-Icon_058a.png https://www.pokewiki.de/images/3/3d/Pok%C3%A9mon-Icon_059a.png | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
|<span style="color:blue">James Turner</span> | |<span style="color:blue">James Turner</span> | ||
Line 601: | Line 607: | ||
| | | | ||
| http://www.greenchu.de/sprites/icons/821.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/822.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/823.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/880.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/881.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/882.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/883.png | | http://www.greenchu.de/sprites/icons/821.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/822.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/823.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/880.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/881.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/882.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/883.png | ||
| | | https://www.pokewiki.de/images/5/52/Pok%C3%A9mon-Icon_215a.png https://www.pokewiki.de/images/1/10/Pok%C3%A9mon-Icon_903.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
|<span style="color:blue">Kensaku Nabana</span> | |<span style="color:blue">Kensaku Nabana</span> |
edits