3
edits
m (→Pokémon Adventures: replaced: ===In the Pokémon Adventures manga=== → ===Pokémon Adventures===) |
Feltarkh200 (talk | contribs) (gen 8 update) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
| {{a|Aroma Veil}}, {{a|Bulletproof}}, {{a|Flower Veil}}, {{a|Fur Coat}}, {{a|Overcoat}}, {{a|Sweet Veil}} | | {{a|Aroma Veil}}, {{a|Bulletproof}}, {{a|Flower Veil}}, {{a|Fur Coat}}, {{a|Overcoat}}, {{a|Sweet Veil}} | ||
|- | |- | ||
| [[Generation VII]] | | [[Generation VII]] onwards | ||
| {{a|Dazzling}}, {{a|Disguise}}, {{a|Fluffy}}, {{a|Queenly Majesty}}, {{a|Water Bubble}} | | {{a|Dazzling}}, {{a|Disguise}}, {{a|Fluffy}}, {{a|Queenly Majesty}}, {{a|Water Bubble}} | ||
|- | |||
| [[Generation VIII]] | |||
| {{a|Mirror Armor}}, {{a|Punk Rock}}, {{a|Ice Scales}}, {{a|Ice Face}}, {{a|Pastel Veil}} | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits