880
edits
Line 814: | Line 814: | ||
| {{wp|GameStop}} stores | | {{wp|GameStop}} stores | ||
| [https://www.nintendo.dk/nyheder/22-pokemon/839-fang-zeraora October 1 to November 15, 2018] | | [https://www.nintendo.dk/nyheder/22-pokemon/839-fang-zeraora October 1 to November 15, 2018] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Finland | |||
| {{wp|GameStop}} stores | |||
| [https://www.nintendo.fi/uutiset/26-pokemon/842-pyydysta-zeraora October 1 to November 15, 2018] | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| France | | France |
edits