46
edits
m (→Pokémon) |
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 286: | Line 286: | ||
| Salon Maiden Anabel | | Salon Maiden Anabel | ||
| From ''ability''. | | From ''ability''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Finnish | |||
| Salonkineito Anabel | |||
| Direct translation of English name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| French | | French |
edits