21,511
edits
Line 60: | Line 60: | ||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Technology'''<br>[[Team Rocket's mechas|Mechas]] | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Technology'''<br>[[Team Rocket's mechas|Mechas]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Locations'''<br>[[Rocket Hideout (Celadon City)|Hideout]] • [[Viridian Gym]] • [[Silph Co.]] • [[Rocket Warehouse|Warehouse]] • [[Team Rocket HQ|Headquarters]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''See also'''<br>{{cat|Episodes focusing on Team Rocket}} | | style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''See also'''<br>{{cat|Episodes focusing on Team Rocket}} | ||
Line 93: | Line 93: | ||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Lower members'''<br>[[Team Rocket grunts|Rocket Grunts]] • [[Rocket Brothers]] | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Lower members'''<br>[[Team Rocket grunts|Rocket Grunts]] • [[Rocket Brothers]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Locations'''<br>[[Rocket Hideout (Celadon City)|Hideout]] • [[Rocket Warehouse|Warehouse]] • [[Team Rocket HQ|Headquarters]] | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Locations'''<br>[[Rocket Hideout (Celadon City)|Hideout]] • [[Viridian Gym]] • [[Silph Co.]] • [[Rocket Warehouse|Warehouse]] • [[Team Rocket HQ|Headquarters]] | ||
|} | |} | ||
|}<noinclude><!--[[Category:Team navigation templates]]</noinclude><includeonly>[[Category:Team Rocket]]</includeonly>--> | |}<noinclude><!--[[Category:Team navigation templates]]</noinclude><includeonly>[[Category:Team Rocket]]</includeonly>--> | ||
Line 127: | Line 127: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Technology'''<br>[[Team Rocket's mechas|Mechas]] | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Technology'''<br>[[Team Rocket's mechas|Mechas]] | ||
|- align="center" | |||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Locations'''<br>[[Viridian Gym]] | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''See also'''<br>{{cat|Episodes focusing on Team Rocket}} | | style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''See also'''<br>{{cat|Episodes focusing on Team Rocket}} | ||
Line 159: | Line 161: | ||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Former members'''<br>[[Blaine]] | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Former members'''<br>[[Blaine]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Locations'''<br>[[Rocket Hideout (Celadon City)|Hideout]] • [[Viridian Gym]] • [[Silph Co.]]<br>[[Rocket Warehouse|Warehouse]] • [[Trainer Tower]] • [[Team Rocket HQ|Headquarters]] | ||
|} | |} | ||
|}<noinclude><!--[[Category:Team navigation templates]]</noinclude><includeonly>[[Category:Team Rocket]]</includeonly>--> | |}<noinclude><!--[[Category:Team navigation templates]]</noinclude><includeonly>[[Category:Team Rocket]]</includeonly>--> |